יונידרס

קבוצת הריצה של יונידרס נוצרה במטרה ליצור פעילות גיבוש כלל חברתית, בין החטיבות והמחלקות השונות בחברת יונידרס (החברה המובילה במתן פתרונות הלבשה למגזר העסקי) הוחלט כי הדרך הראויה ביותר היא השילוב בין רווחת העובד לבין הטמעת אורח חיים בריא. את ברכת הדרך קיבלנו מבעלי החברה, אשר תומכים ממנים ומעודדים את הפעילות לאורך כל הדרך.

לאורח חיים בריא אלף פנים ומגוון דרכים. תוך כדי חיפוש ולמידה הגענו לקבוצת 4fitness שהתאימה בהשקפתה לדרך בה רצינו לבנות את הקבוצה שלנו. מצד אחד- קבוצה שהיא משפחה, ומצד שני- מקצועיות ללא פשרות.

קבוצת הריצה של יונידרס מורכבת ממנהלים, אחראים ועובדים של החברה.

אנשים, בטווחי גילאים שונים , מגילאי העשרים פלוס ועד כמעט 60 . גם רמות הכושר של חברי הקבוצה לא היו שוות. רובם לא רצו מעולם ולא עשו כל פעילות גופנית לפני, וחלקם בוגרי מרתונים שונים. בדיוק בנקודה זו היה האתגר הגדול ביותר של 4fitness .

 

המאמן שצוות אלינו הוא אורן הוז . אורן “האיש והאגדה” בתחום, רץ מוכר בסצנת הריצה ואחד המרתוניסטים המוכשרים בארץ הפך את בליל האנשים לקבוצת רצים מגובשת
עם הרבה לב ונשמה, בעבודה מקצועית והדרגתית, עבד עם כל אחד מחברי הקבוצה, והביא אותנו ליכולות ריצה לא מבוטלות. כל אחד על פי יכולותיו וסרגל המאמצים שלו.
את שגרת האימונים אנו מבצעים בסמוך למפעלנו, 3 פעמים בשבוע בשעות אחה”צ.
בתום כמה חודשים , הגענו ליעדנו הראשון, וכלל החברים צלחו את 10 הק”מ הראשונים שלהם במרוץ המכביה.
היום, כשנה אחרי, כשמאחורינו כ 5 מרוצים שונים (במקצה ה -10 ק”מ וחלקנו אף חצי מרתון) המחשבה כל הזמן היא על האתגר הבא : שיאים אישיים חדשים, חצאי מרתון, מרתון.. כי הריי כבר נאמר ש”אם אתה יכול לחלום את זה- אתה יכול לעשות את זה” (וולט דיסני).

בדרך זו שבחרנו, אחרי שנה מלאה בחוויות והישגים, גילנו שפשוט זכינו. זכינו במאמן שהוא חלק בלתי נפרד מאתנו, זכינו בקבוצה שהיא משפחה. השגנו את היעד של הגיבוש הבין חברתי , ואכן פעילות גופנית היא היום אורח חיים בחברת יונידרס.

X