קבוצות הרכיבה

קבוצת הרכיבה של 4fitness מתמחה בענף הטריאתלון המשלבת רכיבה קבוצתית ואישית בשיטת הנג"ש.
בכל סופ"ש הקבוצה מקיימת 2 רכיבות מסודרות עם רכבי ליווי, ובליווי של המאמנים המובילים בתחום הרכיבה והטריאתלון באיזור הצפון.
בכל אימון רכיבה יש חלוקה ל-3 רמות:

  • רמת כניסה
  • רמה אולימפית / ספרינט
  • רמת ברזלנים

באמצע השבוע הקבוצה מבצעת אימון טריינר שמתקיים בתוך הסטודיו של בריכת אפק שבקרית ביאליק , את האימונים מעבירים טובי המאמנים בצפון, מתוך הבנה שאימון טריינר בנוסף לאימוני הרכיבה בחוץ משלימים את החבילה שכל רוכב זקוק לה ומרוויחים ביטחון שלם באימוני הרכיבה שלהם ומעטפת שנותנת מענה לכל הרמות ולכל הגילאים , תוך הקפדה על בניית תוכנית אימונים מסודרת ומקצועית שתדאג לתת מענה לכל אחד ואחת מהרוכבים והרוכבות.


ימי הפעילות

יום ו' – אימון רכיבת נג"ש – 6:00 – מיקום משתנה – כבישי הצפון.
יום ו' – אימון רכיבת קבוצת הנוער ולרמת המתחילים- 15:30 – חנית תאטרון קרית מוצקין.
יום שבת – רכיבת נפח ב-2 דבוקות – בריכת אפק (שעת כינוס לפי העונה).
* דבוקת הברזלנים – מרחק של מעל 90 ק"מ
*דבוקת הספרינט אולימפי – מרחק של עד 90 ק"מ

7 טיפים קצרים וחשובים לפניות וסיבובים

  • תנוחת המוצא - ידיים על הדרופים, גוף משוחרר.
  • מבט- להסתכל לאן שרוצים להגיע, לתוך הסיבוב ואז החוצה ממנו. בעיה נפוצה-מסתכלים על מכשול... לאן שלא רוצים להגיע.
  • בלימה - לבצע לפני הסיבוב התאמה של המהירות. בעיה נפוצה - בולמים בתוך הסיבוב כשיש כבר עומס על הצמיגים.
  • הורדת רגל נגדית לסיבוב- הרגל נמצאת בשעה 6, דחיפה עם משקל לפדל מייצרת אחיזה. בעיה נפוצה - רגל פנימית למטה או דיווש תוך כדי... סכנת פגיעה של הפדל בכביש ונפילה.
  • הטיית האופניים לתוך הסיבוב ולא את הגוף, לא פונים בעזרת סיבוב הכידון. (ישבן על צד האוכף הנגדי לסיבוב).
  • פניה לוקחים מצד הכביש (רחב-צר-רחב) ומחפשים ״לחתוך את הסיבוב״ באלכסון כמה שיותר קרוב לנקודת החוד או הציר (האפקס) זאת הדרך המהירה והבטוחה ביותר
  • להרגע ולהנות!

העקרונות הם פשוטים נשאר רק לתרגל…

צוות המאמנים

61512101_10205959053012195_7375912311409606656_n

אופיר רבינא

אופיר הוא צעיר מאמני הרכיבה בצוות אבל הוא אחד הרוכבים המנוסים בארץ, הן באופני כביש והן באופני שטח בשנת 2014 ו2015 אופיר הגיעה לפודיום באליפות ישראל במרתון אופני הרים, חוץ מזה יש לו עוד אין סוף פודיומים ונצחונות בתחרויות של איגוד האופניים. אופיר ניצח את טור אורים, בארי, וקרוס כרמל ב2015 בפעמיים האחרונות שאופיר השתתף באליפויות ישראל ברכיבת נג"ש הגיע וגם שם הדברג הטופ הישראלי, השנה אופיר לקח את עצמו צעד אחד קדימה והתחרה גם בתחרות איש הברזל בלנזרוטה שנחשבת אחת מהקשות בעולם , שם הוא סיים במקום הרביעי בקטגוריית הגיל שלו, חוץ מהיותו מאמן אופיר גם מכונאי אופניים מנוסה מאוד, מבין אופניים כמו שאף אחד אחר לא מבין, הוא חי ונושם את עולם הרכיבה, כיום הוא מתאמן לישראמן המלא שיתקיים בוף ינואר, ומלווה את הקבוצה באימוני הרכיבה המיוחדים.

DSC_0090

דן קוני

אחד מאנשי הברזל המובילים בארץ, סגן אלוף ישראל באיש הברזל 2017 , קוני הצליח לעשות סלוט להוואי בתחרות איש הברזל שהתקיימה בשנת 2018 באסטוניה הוא סיים את התחרות בתוצאה יוצאת דופן של 9 שעות ו-6 דקות , כחודשיים לאחר מכן קוני התחרה באליפות העולם שהתקיימה בהוואי, ושם עשה את התוצאה השניה בטיבה לספורטאי ישראלי אי פעם על אדמת הוואי באליפות העולם באיש הברזל, אחרי גלעד רותם, קוני הכין גם את הספורטאי שלו רועי פלדמן לאותה התחרות רועי הגיע למקום השני מבין הישראלים באליפות העולם , עם תוצאת שיא לספורטאי בגילו , דן קוני מתמחה בהכנת הספורטאים שלו לכיבוש היעד , התחרויות שקוני אוהב להכין את חברי הקבוצה אליהן, הן: הישראמן , תחרויות איש הברזל בחו"ל והכנה לטריאתלון ראשון לספורטאי שרק התחיל את דרכו בתחום. קוני מוביל את דבוקת הברזלנים בצוות המאמנים של 4fitness

DSC_0135

עופר לוי

עפר לוי הוא אחד הרוכבים הותיקים באיזור הצפון , עופר רוכב כביש 15 שנים בהם גם 10 שנים בשטח. מתחרה ברכיבת כביש. מדריך אופניים משנת 2012, שנתיים עופר אימון בקבוצת מאסטרס חיפה ילדים בגילאים 13 ,14 ושנתיים בקבוצת סיגמא. עופר מאמין שכל אדם יכול להצליח, גם הילד שלא מאמין בעצמו, עופר דובק בחינוך ומדריך מנטאלי לאמונה, רצון, הצלחה ועמידה במטרות, בקבוצת 4fitness עופק מוביל את הקבוצה המרכזית , שנקראת דבוקת הספרינט - אולימפי , הוא מתמחה בהכשרת רוכבים לרכיבות ארוכות , עופר אחראי על צירופם של רוכבים חדשים לדבוקת הרכיבה המרכזים,תוך שמירה על בטיחות מלאה ומקצויות מקסימאלית, בנוסף לאימון הקבוצה המרכזית ף עופר מאמן את קבוצת הנוער באימוני הטרכניקה והקריטריום המיוחדים של הקבוצה ובנוסף לזה עופר מוביל את קבוצת רכיבת השטח של 4fitness לנשים בלבד. .

מהרו, החוויה מתקרבת

ימים
שעות
דקות
שניות

הצטרפו אלינו לרכיבה מהנה לאילת

X