קבוצות הרכיבה

קבוצת הרכיבה של 4fitness מתמחה בענף הטריאתלון המשלבת רכיבה קבוצתית ואישית בשיטת הנג"ש.
בכל סופ"ש הקבוצה מקיימת 2 רכיבות מסודרות עם רכבי ליווי, ובליווי של המאמנים המובילים בתחום הרכיבה והטריאתלון באיזור הצפון.
בכל אימון רכיבה יש חלוקה ל-3 רמות:

  • רמת כניסה
  • רמה אולימפית / ספרינט
  • רמת ברזלנים

באמצע השבוע הקבוצה מבצעת אימון טריינר שמתקיים בתוך הסטודיו של בריכת אפק שבקרית ביאליק , את האימונים מעבירים טובי המאמנים בצפון, מתוך הבנה שאימון טריינר בנוסף לאימוני הרכיבה בחוץ משלימים את החבילה שכל רוכב זקוק לה ומרוויחים ביטחון שלם באימוני הרכיבה שלהם ומעטפת שנותנת מענה לכל הרמות ולכל הגילאים , תוך הקפדה על בניית תוכנית אימונים מסודרת ומקצועית שתדאג לתת מענה לכל אחד ואחת מהרוכבים והרוכבות.


ימי הפעילות

יום ו' – אימון רכיבת נג"ש – 6:00 – מיקום משתנה – כבישי הצפון.
יום ו' – אימון רכיבת קבוצת הנוער ולרמת המתחילים- 15:30 – חנית תאטרון קרית מוצקין.
יום שבת – רכיבת נפח ב-2 דבוקות – בריכת אפק (שעת כינוס לפי העונה).
* דבוקת הברזלנים – מרחק של מעל 90 ק"מ
*דבוקת הספרינט אולימפי – מרחק של עד 90 ק"מ

7 טיפים קצרים וחשובים לפניות וסיבובים

  • תנוחת המוצא - ידיים על הדרופים, גוף משוחרר.
  • מבט- להסתכל לאן שרוצים להגיע, לתוך הסיבוב ואז החוצה ממנו. בעיה נפוצה-מסתכלים על מכשול... לאן שלא רוצים להגיע.
  • בלימה - לבצע לפני הסיבוב התאמה של המהירות. בעיה נפוצה - בולמים בתוך הסיבוב כשיש כבר עומס על הצמיגים.
  • הורדת רגל נגדית לסיבוב- הרגל נמצאת בשעה 6, דחיפה עם משקל לפדל מייצרת אחיזה. בעיה נפוצה - רגל פנימית למטה או דיווש תוך כדי... סכנת פגיעה של הפדל בכביש ונפילה.
  • הטיית האופניים לתוך הסיבוב ולא את הגוף, לא פונים בעזרת סיבוב הכידון. (ישבן על צד האוכף הנגדי לסיבוב).
  • פניה לוקחים מצד הכביש (רחב-צר-רחב) ומחפשים ״לחתוך את הסיבוב״ באלכסון כמה שיותר קרוב לנקודת החוד או הציר (האפקס) זאת הדרך המהירה והבטוחה ביותר
  • להרגע ולהנות!

העקרונות הם פשוטים נשאר רק לתרגל…

צוות המאמנים

אופיר רבינא

בשנת 2014 ו2015 הגיעה לפודיום באליפות ישראל במרתון אופני הרים, חוץ מזה יש לי עוד כמה פודיומים ונצחונות בתחרויות של איגוד האופניים. אופיר ניצח את טור אורים, בארי, וקרוס כרמל ב2015 בפעמיים האחרונות שאופיר השתתף באליפות ישראל ברכיבת נג"ש הגיע למקום הרביעי.

דן קוני

אחד מאנשי הברזל המובילים בארץ, סגן אלוף ישראל באיש הברזל 2017 , קוני הגיע ראשון ב - israman 2017 בקטע הרכיבה. דן קוני מאמין גדול מאוד באימוני נג"ש ובטריינר במהלך השבוע.

עופר לוי

רוכב כביש 15 שנים בהם גם 10 שנים בשטח. מתחרה ברכיבת כביש. מדריך אופניים משנת 2012, שנתיים במסטרס חיפה ילדים בגילאים 13 ,14 ושנתיים בסיגמא. מאמין שכל אדם יכול להצליח, גם הילד שלא מאמין בכלל על עצמו, מחנך ומדריך מנטאלי לאמונה, רצון, הצלחה ועמידה במטרות.

נמרוד אלימלך

נמרוד מוביל את דבוקת הספרינט / אולימפי, משתתף קבוע בתחרויות הטריאתלון ואיש הברזל בארץ. מתמחה בהתאמת תוכנית אימונים אישית לכל רוכב ורוכב.

X